Hayalde Yağmur Çiselediğini Görmek Ne Manaya Gelir?

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Rüyada yağmur çiselediğini görmek, hayal sahibinin kendisine adım atmasını beklediği birinden küçük adımlar göreceğine delalettir. Bu adımlar, hayal sahibini uzun vakit evvel kızmış bir kişi tarafından gelecektir. Bu kişinin attığı küçük adımlar, düş sahibinin ego patlaması yaşamasına yol açabilir. Lakin, hayal sahibinin egosunu bir kenara bırakarak bu kişi tarafından atılan adımları hem mantığı hem de hisleri ile kapsamlı bir biçimde değerlendirmesi gerekir.

RÜYADA ŞİDDETLİ YAĞMUR YAĞMASI NE MANAYA GELİR?

Rüyada şiddetli yağmur yağması, düş sahibinin hayatında kapanması gereken birtakım mevzuların kapanacağına delalettir. Bu mevzular, düş sahibinin uzun vakittir aklını meşgul eden mevzular olabilir. Fakat, bu bahisler o kadar uzun mühlet ve üzücü bir formda gündemi meşgul etmiştir ki düş sahibine artık ziyan vermektedir. Bu yüzden bu hususların kapanması, düş sahibinin hayrına olacaktır.

RÜYADA YAĞMUR ALTINDA ISLANMAK DİYANET TARAFINDAN NASIL YORUMLANMIŞTIR?

Rüyada yağmur altında ıslamak Diyanet tarafından yorumlanmamıştır. Fakat, kimi düş alimleri bu düş hakkında yorumlar yapmıştır. Bu yorumlara bakıldığı vakit hayalde yağmur altında ıslanmak, kişinin bereketli bir periyoda gireceğini gösterir. Bu bereketli devir, kişinin maddi açıdan rahatladığı bir devir olacaktır. Yani, düş sahibi borçlarını kapatabilir ya da dilediği harcamaları gerçekleştirebilir.

RÜYADA PENCEREDEN YAĞMUR YAĞDIĞINI GÖRMEK NE MANAYA GELİR?

Rüyada pencereden yağmur yağdığını görmek, düş sahibinin uzun vakittir beklediği bir haberi alacağına delalettir. Hayal sahibi bu haberi o kadar uzun müddet beklemiştir ki artık istediği şeyin gerçekleşeceğine dair inancını kaybetmiş olabilir. Lakin, yaşanan olaylarla birlikte hayal sahibi, istediği haberi alacaktır.

RÜYADA SAĞANAK YAĞMUR YAĞDIĞINI GÖRMEK NE MANAYA GELİR?

Rüyada sağanak yağmur yağdığını görmek, düş sahibinin uzun ve tempolu bir periyoda gireceğine delalettir. Bu uzun ve tempolu devir, hayal sahibinin hem maddi hem de manevi sorunlarını halletmeye çalıştığı bir periyot olacaktır. Bu uzun periyotta düş sahibi büyük efor sarf ederek yorulsa da dilediği sorunları halledecek ve büyük memnunluk duyacaktır.

RÜYADA YAĞMUR YAĞDIĞINI GÖRMEK İSLAMİ AÇIDAN NASIL YORUMLANMIŞTIR?

Rüyada yağmur yağdığını görmek İslami açıdan çok olumlu hallerde yorumlanmıştır. Bu düş, düş sahibin çok kısmetli bir kişi olduğunu gösterir. Bu kısmetli olma durumu, tıpkı vakitte düş sahibinin pak bir kalbe sahip olması ile de alakalıdır. Yani, hayal sahibi pak kalpli olmaktan vazgeçmezse kısmetli bir insan olmaya devam edecektir.

RÜYADA BİRİNİN ÜSTÜNE YAĞMUR YAĞDIĞINI GÖRMEK NE MANAYA GELİR?

Rüyada birinin üstüne yağmur yağdığını görmek, düş sahibinin kelam konusu olan kişiyi tanıyıp tanımadığına nazaran değişik biçimlerde yorumlanır. Hayal sahibi, üstüne yağmur yağan kişiyi tanıyorsa bu hayal, o kişinin yardıma gereksinim duyduğunu gösterir. Bu kişi, pak kalpli ve utangaç bir insan olduğundan ötürü yardıma gereksinim duyduğu mevzuyu kimseye rahatsızlık vermeme gayesiyle saklamıştır. Fakat, düş sahibinin bu kişi ile ilgilenerek ona yardım etmesi gerekir.

Öte yandan düş sahibi, düşünde üstüne yağmur yağan kişiyi tanımıyorsa bu hayal, hayal sahibinin önüne bir fırsat çıkacağını gösterir. Bu fırsat, hayli riskli bir fırsat olacaktır ve bu risk durumu yüzünden hayal sahibi, bu fırsatı kıymetlendirme konusunda utangaç davranabilir. Lakin, düş sahibinin bu rüyayı bir ihtar olarak görüp bu riski alması ve fırsatı değerlendirmesi gerekir.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Hayalde Yağmur Çiselediğini Görmek Ne Manaya Gelir?

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Benn.com.tr ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!